OFICJALNI PARTNERZY
Giant


Mavic
PATRONI MEDIALNI
OFICJALNY POMIAR CZASU
OFICJALNA WODA
ORGANIZATORZY

Sprawdzona formuła
Czternaście lat temu, kiedy rozpoczynaliśmy organizację zawodów Grand Prix w kolarstwie górskim zakładaliśmy sobie, jako jeden z celów, doprowadzenie do tego, żeby zawodnicy uprawiający ten sport sięgali po największe sukcesy na świecie. Co roku zapraszamy do rywalizacji szerokie rzesze młodzieży, które mogą ścigać się na tych samych trasach co największe sławy polskiego i światowego kolarstwa górskiego. Dziś szalenie nam miło, że Maja Włoszczowska - zawodniczka, która w Pekinie sięgnęła po srebrny medal olimpijski pierwsze sukcesy święciła jako młodziutka cyklistka właśnie w zawodach organizowanych przez Lang Team. To daje nam energię do dalszej pracy, ale jest także przykładem dla młodzieży zaczynającej dopiero przygodę z kolarstwem, że światowe sukcesy są dostępne dla wszystkich. Nasze zawody są imprezą, na której spotkać się mogą nastoletni zawodnicy z zawodowymi gwiazdami, Mają Włoszczowską, Anią Szafraniec, Markiem Galińskim, Sabiną Spitz czy Gunn Ritą Dahle. Dziś możemy powiedzieć, że formułą tych zawodów sprawdziła się. Czekamy na kolejne talenty! Londyn już za trzy lata.

  Czesław Lang
Dyrektor Generalny Lang Team
Aktualności

Kalendarz Vacansoleil Grand Prix MTB 2010

wtorek, 16 lutego 2010 - 13:55

15.05 - Bielawa
29.05 - Nałęczów
12.06 - Olsztyn
11.09 - Białystok
18.09 - Szczawno Zdrój

bikeKatalog.pl 2010 już w sieci!

środa, 10 lutego 2010 - 14:31

8 lutego 2010 Grupa bikeWorld.pl opublikowała kolejną, szóstą już, odsłonę katalogu rowerowego www.bikekatalog.pl
Zawiera on charakterystykę tysięcy rowerów, komponentów, akcesoriów i ubiorów. Każdy z produktów jest opatrzony dokładnymi opisami, wieloma dobrej jakości zdjęciami, a w przypadku rowerów - także ich geometrią.

czytaj dalej

Życzenia świąteczne Czesława Langa

środa, 23 grudnia 2009 - 00:01'Cykliczne Mikołajki' - najlepsi w 2009 roku

wtorek, 1 grudnia 2009 - 09:50

Kończący się rok był bardzo udany dla polskiego kolarstwa. Z imprez rangi mistrzostw świata Polacy przywieźli trzy medale. Kolejne cztery przyniosły mistrzostwa Starego Kontynentu. Wielkim sukcesem organizacyjnym i sportowym zakończył się 66. Tour de Pologne. Jedną z gwiazd tej imprezy był Sylwester Szmyd, który kilka tygodni wcześniej zwyciężył na 'Górze Wiatrów' - Mont Ventoux.

czytaj dalej

Maja Włoszczowska i Marek Galiński wygrali

niedziela, 7 czerwca 2009 - 23:01

Maja Włoszczowska i Marek Galiński zwyciężyli w tegorocznych zawodach kolarzy górskich Lang Grand Prix MTB. Srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich z Pekinu i czterokrotny olimpijczyk zdecydowanie triumfowali w cyklu 2009, potwierdzając tym samym, że u progu wielkich imprez międzynarodowych - mistrzostwa Europy i świata - są najlepszymi polskimi kolarzami MTB.

czytaj dalej

Niesamowity wyczyn "Diabła"

niedziela, 7 czerwca 2009 - 22:59

Marek Galiński po raz dziesiąty najlepszym kolarzem górskim w 14-letniej historii Lang Team Grand Prix MTB! Popularny "Diabeł" przypieczętował jubileuszowy triumf w klasyfikacji generalnej imprezy efektownym zwycięstwem w Gdańsku.

czytaj dalej

/foto/gallery/21/thumbs/1369.jpg
/foto/gallery/21/thumbs/1368.jpg
/foto/gallery/21/thumbs/1367.jpg
/foto/gallery/21/thumbs/1366.jpg
Created by adMoto.pl