OFICJALNI PARTNERZY
Giant


Mavic
PATRONI MEDIALNI
OFICJALNY POMIAR CZASU
OFICJALNA WODA
ORGANIZATORZY

Miasta Gospodarze Lang Team Grand Prix MTB 2009: Nałęczów


Nałęczów to jedno z najsłynniejszych polskich uzdrowisk. O jego wciąż rosnącej popularności w kraju i za granicą decydują niepowtarzalny mikroklimat sprzyjający leczeniu chorób serca, znakomite wody mineralne, malownicze położenie i wspaniała historia. Tu przebywali i tworzyli: Andriolii, Witkiewicz, Prus, Żeromski, Sienkiewicz,Przybyszewski, Zofia Nałkowska, Szelburg Zarębina. Nałęczów to także piękna drewniana architektura kurortowa. 

Nałęczów to miasto bezustannie podnoszące jakość oferowanych usług leczniczych i turystycznych. Corocznie w Nałęczowie odbywają się Międzynarodowe Balonowe Mistrzostwa Polski, Międzynarodowe Wyścigi w Kolarstwie Górskim Grand Prix MTB, jedyny w Europie bieg sylwestrowy Nałęczów - Sao Paulo i po raz pierwszy w tym roku jeden z etapów Tour de Pologne.

Nałeczów, Puławy i Kazimierz Dolny zgłosiły współna ofertę jako centrum pobytowe dla jednej z reprezentacji narodowych bioracych udział w EURO 2012. Każdego roku przyciągajają turystów znane w Polsce imprezy muzyczne Belcanto i Nałęczowskie Divertimento

www.naleczow.pl

Created by adMoto.pl