OFICJALNI PARTNERZY
Giant


Mavic
PATRONI MEDIALNI
OFICJALNY POMIAR CZASU
OFICJALNA WODA
ORGANIZATORZY

Aktualności

bikeKatalog.pl 2010 już w sieci!

środa, 10 lutego 2010 - 14:31

8 lutego 2010 Grupa bikeWorld.pl opublikowała kolejną, szóstą już, odsłonę katalogu rowerowego www.bikekatalog.pl
Zawiera on charakterystykę tysięcy rowerów, komponentów, akcesoriów i ubiorów. Każdy z produktów jest opatrzony dokładnymi opisami, wieloma dobrej jakości zdjęciami, a w przypadku rowerów - także ich geometrią.

Sprawdzone rozwiązania
bikeKatalog.pl to sprawdzone i sukcesywnie rozwijane przez wiele lat rozwiązania. Wyszukiwarka, porównywanie produktów, lista zakupów „teczka”, system ocen i komentarzy - te funkcjonalności, mają teraz jeszcze lepiej służyć użytkownikom i mamy nadzieję, że wprowadzone przez nas usprawnienia, spełnią ich oczekiwania. Nawigacja po bikeKatalog.pl stała się jeszcze bardziej intuicyjna i łatwiejsza.

Maciej Łuczycki, pomysłodawca bikeKatalog.pl:
To już szósty raz, kiedy udaje nam się opublikować największy na rynku katalog rowerowy. Po raz kolejny też dokonaliśmy tego jako pierwsi. Z każdą nową edycją bikeKatalog.pl wdrażamy nowe pomysły i usprawniamy dotychczasowe rozwiązania. Z każdym rokiem oferta produktów, które prezentujemy, jest pełniejsza i lepiej opracowana, a interfejs katalogu jest bardziej przyjemny i przystępny dla użytkowników. Sądzę, że połączenie wysokiej jakości prezentacji produktów, nowych funkcji i możliwości katalogu, a przede wszystkim system ocen i komentarzy, będzie bardzo pomocnym narzędziem dla potencjalnych klientów, szukających nowego roweru, osprzętu czy ubioru.

Stałe aktualizacje
Internet, oprócz szerokich możliwości i łatwości wyszukiwania produktów, daje możliwość stałej aktualizacji katalogu, co jest jego największą zaletą. Wprowadzanie dodatkowych produktów czy nanoszenie zaktualizowanych cen detalicznych to jedna z wyróżniających cech względem katalogów drukowanych. Redakcja bikeKatalog.pl będzie, wraz z dystrybutorami, na bieżąco aktualizować ceny, dzięki czemu będzie faktycznie jedynym aktualnym katalogiem w Polsce!

Zapraszamy do odwiedzenia bikeKatalog.pl 2010 : www.bikekatalog.pl

« powrót

Created by adMoto.pl