OFICJALNI PARTNERZY
Giant


Mavic
PATRONI MEDIALNI
OFICJALNY POMIAR CZASU
OFICJALNA WODA
ORGANIZATORZY

Aktualności

bikeKatalog.pl 2009 już w sieci!

poniedziałek, 2 marca 2009 - 17:46

20 lutego Grupa bikeWorld.pl opublikowała kolejną, już piątą, odsłonę darmowego katalogu rowerowego: www.bikekatalog.pl. Zawiera on charakterystykę tysięcy rowerów, komponentów, akcesoriów i ubiorów. Każdy z produktów jest opatrzony dokładnymi opisami, dużymi zdjęciami, a w przypadku rowerów – także ich geometrią.

Nowa oferta, nowe funkcjonalności
W katalogu zaprezentowano kompletną ofertę polskich dystrybutorów na 2009 rok. Wprowadzono istotne zmiany w wyglądzie strony, a funkcjonowanie wyszukiwarki oraz sortowanie produktów jest jeszcze bardziej intuicyjne i dokładniejsze. Należy zwrócić szczególną uwagę na możliwość porównywania produktów czy na nowy dział prezentujący kompletne Grupy osprzętu.

Maciej Łuczycki, pomysłodawca bikeKatalog.pl:
Cieszę się, ponieważ już po raz piąty publikujemy najobszerniejszy katalog rowerowy i to jako pierwsi na polskim rynku. Każdego roku wdrażamy kolejne usprawnienia oraz nowe pomysły. Oferty produktów, które prezentujemy są pełniejsze i jeszcze lepiej opracowane, a interfejs, mamy nadzieję, jest bardziej czytelny i przyjemniejszy dla oka. Myślę, że połączenie prezentacji produktów na bardzo wysokim poziomie z wieloma nowymi funkcjami katalogu oraz systemem ocen i komentarzy, jest bardzo pomocną formą przedstawienia produktów dla potencjalnego klienta, szukającego nowego roweru, osprzętu czy ubioru.

Stałe aktualizacje
Internet, oprócz szerokich możliwości i łatwości wyszukiwania produktów, daje możliwość stałej aktualizacji katalogu, co jest jego największą zaletą. W związku z wahaniami kursów walut polscy dystrybutorzy zmuszeni są do korekt cen detalicznych. Redakcja bikeKatalog.pl będzie, wraz z dystrybutorami, na bieżąco aktualizować ceny, dzięki czemu będzie faktycznie jedynym aktualnym katalogiem w Polsce!

Zapraszamy do odwiedzenia bikeKatalog.pl 2009!

« powrót

Created by adMoto.pl