OFICJALNI PARTNERZY
Giant


Mavic
PATRONI MEDIALNI
OFICJALNY POMIAR CZASU
OFICJALNA WODA
ORGANIZATORZY

Aktualności

Bank BPH sponsorem Grand Prix MTB

wtorek, 18 marca 2008 - 16:51

Najbardziej znany w Polsce cykl zawodów MTB cross country, organizowany przez Lang Team, ma nowego sponsora. Bank BPH, który dwa lata temu był głównym sponsorem Tour de Pologne, patronuje teraz czterem edycjom Bank BPH Grand Prix MTB. Najbardziej prestiżowe zawody w kolarstwie górskim odbędą się w tym roku, roku olimpijskim, w Szczawnie Zdrój (4 maja), Bielawie (17 maja), Nałęczowie (31 maja) i w Jeleniej Górze (16 sierpnia).

Liderzy w klasyfikacji elity kobiet oraz elity i U23 mężczyzn jeździć będą w biało-niebieskich koszulkach Banku BPH. Na trasie będzie bardzo kolorowo, bowiem w innych kategoriach wiekowych liderzy założą koszulki TVP, Przeglądu Sportowego, RMF FM, Interii i Dziennika Polska – The Times.
Przed rokiem w GP MTB w najważniejszych kategoriach triumfowali Maja Włoszczowska i Marek Galiński. W tym sezonie ta dwójka będzie także faworytami rywalizacji. Tegoroczne zawody są szalenie istotne, bowiem są etapem przygotowań do startu w igrzyskach olimpijskich w Pekinie, na które pojada dwie zawodniczki i jeden zawodnik. Kto? Na to pytanie odpowiedź padnie podczas zawodów Bank BPH Grand Prix MTB. W Jeleniej Górze w sobotę 16 sierpnia obędzie się oficjalne pożegnanie kadry narodowej MTB wyjeżdżającej na Igrzyska Olimpijskie do Pekinu, mamy nadzieję że po medal.

« powrót

Created by adMoto.pl