OFICJALNI PARTNERZY
Giant


Mavic
PATRONI MEDIALNI
OFICJALNY POMIAR CZASU
OFICJALNA WODA
ORGANIZATORZY

Aktualności

Propagować zdrowy tryb życia

poniedziałek, 12 maja 2008 - 20:18

Tuż przed startem pierwszej edycji Bank BPH Grand Prix MTB w Szczawnie-Zdroju rozmawiamy z dyrektorem Departamentu Public Relations Banku BPH, Władysławem Kołomańskim.

Dlaczego Bank BPH zdecydował się zostać sponsorem cyklu Bank BPH Grand
Prix w kolarstwie górskim?


W dzisiejszym zabieganym świecie niezwykle ważny jest wypoczynek. Istotne
przy tym jest, by ten wypoczynek był aktywny a tym samym służył utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Rywalizacja sportowa to współzawodnictwo, zwycięstwo i zasady fair play. Są to postawy potrzebne nie tylko w działalności zawodowej ale i w życiu prywatnym. Zależy nam na popularyzacji takiego podejścia do życia. Rower - dostępny dla każdego - zapewnia szerokie możliwości uprawiania aktywnego wypoczynku, turystyki i sportu. Bank BPH w ramach propagowania sportu, zdrowego trybu życia i relaksu pragnie angażować do sportu i turystyki rowerowej najszersze kręgi społeczeństwa – dzieci, młodzież, dorosłych, pracowników i klientów oraz inwestorów. W tym roku Bank zaangażował się jako Sponsor Tytularny we wspieranie Bank BPH Grand Prix MTB. O wysokiej randze tej imprezy sportowej świadczy udział światowej czołówki kolarzy górskich. Cieszy nas, że wspierając to wyjątkowe wydarzenie sportowe przyczyniamy się do popularyzacji zdrowego trybu życia wśród społeczeństwa.

Jak kierownictwo Banku BPH ocenia dotychczasową współpracę z Lang
Teamem, choćby podczas Tour de Pologne?


Lang Team jest partnerem wiarygodnym i profesjonalnym. Od lat organizuje zawody kolarskie o najwyższej randze. Z satysfakcją mogę podkreślić, że nasza współpraca z Lang Teamem rozwija się coraz lepiej, a jej rezultaty są widoczne nie tylko dla miłośników kolarstwa. O efektach naszego współdziałania świadczą imprezy tej rangi, co Tour de Pologne, który przed dwoma laty - po długiej przerwie powrócił do Warszawy. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć inaugurację sezonu rowerowego 2007, która odbyła się w Warszawie. Obecnie objęliśmy patronatem cztery edycje Bank BPH Grand Prix MTB. Jesteśmy przekonani, że najbardziej prestiżowe zawody w kolarstwie górskim wypadną doskonale, co jest szczególnie ważne w tym roku, zważywszy na przygotowania naszej reprezentacji MTB do olimpiady w Pekinie.

Jak będzie wyglądało zaangażowanie Banku podczas samych zawodów Bank BPH Grand Prix MTB? Jakie cele chce Bank osiągnąć?

Chcemy zachęcać do udziału we wspieranych przez Bank przedsięwzięciach jak największe grono naszych intreresariuszy - klientów, pracowników, inwestorów. Czynimy wysiłki, by mogli oni aktywnie brać udział we wspieranych przez nas projektach. Stąd obecność drużyny pracowników Banku BPH w towarzyszących wyścigom Bank BPH Grand Prix MTB maratonach kolarskich. Chcemy pokazać w praktyce, że propagowanie zdrowego trybu życia to nie puste hasła i zachęcić najszersze kręgi społeczeństwa do tego przyjemnego sportu, będącego coraz bardziej powszechną formą wypoczynku. Ponadto mamy nadzieję, że wyłoniona po zawodach reprezentacja kraju sięgnie po najwyższy laur olimpijski w Pekinie. Będzie to także nasz wkład w występy polskich sportowców na igrzyskach.

« powrót

Created by adMoto.pl