OFICJALNI PARTNERZY
Giant


Mavic
PATRONI MEDIALNI
OFICJALNY POMIAR CZASU
OFICJALNA WODA
ORGANIZATORZY

Aktualności

Halls Team w pełnej krasie

czwartek, 10 kwietnia 2008 - 21:23

Warszawski hotel Intercontinental był w środę najważniejszym miejsce na mapie kolarstwa górskiego (przynajmniej tego w Polsce). To właśnie w tym miejscu odbyła się prezentacja grupy Halls Team przed sezonem 2008. Wszyscy obejrzeli film o przygotowaniach ekipy. Chwilę później na scenie pojawili się kolejno wszyscy zawodnicy ekipy, którą będzie rzecz rywalizowała na trasach Bank BPH Grand Prix MTB.

Każdy mówił o swoich celach i ambicjach na zbliżający się sezon. Najczęściej powtarzało się hasło "Pekin". I nic dziwnego, bo na to miasto będzie w tym roku zwrócony wzrok całego, nie tylko sportowego, świata. I właśnie tam, Maja Włoszczowska zapowiada walkę o medal. Podobne ambicje ma też Ania Szafraniec, a walkę o miejsce w składzie na olimpiadę zapowiada też Magda Sadłecka, Ola Dawidowicz oraz Darek Batek i Marcin Karczyński.
I właśnie powodzenia w Pekinie życzyli nam najczęściej goście. - To, że jesteście najlepsi w Polsce wiadomo od dawna. Świat też się z wami liczy. Teraz czas, aby Halls'y podbiły Chiny - mówiono w kuluarach. Goście mogli być w dobrych nastrojach, bo prezentacja była przygotowana na najwyższym poziomie. - Byłąm co prawda z drugiej strony, ale myślę, że wszystko mogło się podobać - skomentowała Maja.
W 2008 roku Halls Team będą więc reprezentowały cztery panie: Maja Włoszczowska, Ania Szafraniec, Magda Sadłecka i Ola Dawidowicz. Zespół uzupełnia trójka zawodników - Marcin Karczyński, Darek Batek i najmłodszy w ekipie Kornel Osicki, dla którego nadchodzący sezon będzie dopiero pierwszym w gronie elity.
Ekipą, której prezesuje były wybitny kolarz Ryszard Szurkowski, a opiekuje się Andrzej Piątek, który jednocześnie jest selekcjonerem reprezentacji Polski w kolarstwie górskim.

« powrót

Created by adMoto.pl