OFICJALNI PARTNERZY
Giant


Mavic
PATRONI MEDIALNI
OFICJALNY POMIAR CZASU
OFICJALNA WODA
ORGANIZATORZY

Aktualności

Prezentacja grupy Vitesse Bergamont bikeWorld.pl

poniedziałek, 31 marca 2008 - 12:00

Pięciu medalistów mistrzostw Polski, zwycięzcy licznych maratonów i wyścigów etapowych, czołowi kolarze górscy w kraju tworzą klub Vitesse Bergamont bikeWorld.pl. Prezentacja grupy, która w sezonie 2007 zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej MTB Marathon odbyła się w minioną sobotę w podwarszawskich Łomiankach. Klub Vitesse Bergamont bikeWorld.pl będzie się koncentrował na startach w maratonach. Na liście sportowych celów zespołu znajdują się także czołowe lokaty w zawodach Bank BPH Grand Prix MTB.

Po tak owocnym roku ambicje zawodników i kierownictwa drużyny są coraz większe. W poszukiwaniu wzmocnień do składu doszli m.in. Marek Konwa, Remigiusz Ciok, Jakub Krzyżak i Marcin Piecuch. Wraz z Agnieszką Krok, Robertem Banachem, Romanem Pietruszką, Sławomirem Kulejem i Wojciechem Rakowskim będą stanowili trzon 27-osobowej drużyny. Grupa Vitesse Bergamont bikeWorld.pl będzie więc z pewnością jedną z najsilniejszych ekip specjalizujących się w cross – country, maratonach i wyścigach etapowych.

Maciej Łuczycki (menager grupy): Po bardzo udanym minionym sezonie nie spoczywamy na laurach. Pozyskaliśmy dodatkowego sponsora, dzięki któremu nasi zawodnicy będą mogli ścigać się na najwyższej klasy sprzęcie. Nie zapominamy również o czynniku ludzkim do drużyny przyszło kilku znakomitych zawodników w tym najlepszy polski junior, Marek Konwa. W tym roku stawiamy sobie najwyższe cele: chcemy wygrać klasyfikacje drużynowe najważniejszych cykli maratonów, być obecni w czołówce wszystkich najważniejszych imprez w kraju oraz powalczyć o medale mistrzostw Polski.


Sponsorami zespołu Vitesse Bergamont bikeWorld.pl są firmy Vitesse Sporstwear, AMP Bike oraz Grupa bikeWorld.pl. Zawodnicy startować będą na zmodyfikowanych 9kg rowerach Bergamont Platoon Team.

Zawodnicy Vitesse Bergamont bikeWorld.pl
- Robert Banach
- Remigiusz Ciok
- Marek Konwa
- Agnieszka Krok
- Jakub Krzyżak
- Sławomir Kulej
- Marcin Piecuch
- Roman Pietruszka
- Wojciech Rakowski

- Aleksander Dorożała
- Krzysztof Drabik
- Dominik Oględziński
- Piotr Stolarz
- Wojciech Szczotka
- Marek Tyniec

- Robert Baś
- Ullrike Fuhrmann
- Szymon Giemza
- Jarosław Górecki
- Piotr Kaszubiak
- Maciej Łuczycki
- Mikołaj Menke
- Mateusz Nowak
- Adam Piotrowski
- Kamil Ramczyk
- Krzysztof Szarecki
- Richard Smith

Obsługa grupy:
- Maciej Łuczycki - prezes grupy (manager)
- Małgorzata Szałkowska - v-ce prezes grupy
- Robert Banach - dyrektor sportowy
- Krzysztof Karpiński- mechanik
- Marek Warczak – mechanik
- Krzysztof Jakubowski – fotograf

« powrót

Created by adMoto.pl